• Audyt ubezpieczeniowy (z uwzględnieniem raportu przygotowanego przez inżyniera ryzyka)
  • Program kompleksowego ubezpieczenia do specyfiki działalności
  • Doradztwo ubezpieczeniowe
  • Monitorowanie rynku pod kątem nowych produktów ubezpieczeniowych
  • Bieżące administrowanie zawartymi umowami ubezpieczenia i procesem likwidacji szkód
  • Wsparcie przy opracowywaniu procedur zarządzania sytuacją kryzysową, ciągłości działania i wycofania produktu z rynku

Ochrona działalności gospodarczej od nieprzewidzianych zdarzeń losowych

Zagrożenia wynikające z tytułu prowadzenia działalności dotyczą każdego przedsiębiorcy bez względu na wielkość i zakres funkcjonowania na rynku. Na ryzyko narażone są przede wszystkim majątek firmy, pracownicy, finanse a także środki niematerialne jak reputacja czy bazy danych.

Bardzo ważne więc jest, aby działalność gospodarcza została odpowiednio zabezpieczona dobrym programem ubezpieczeniowym.

Maxima Fides to wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedsiębiorcami

Doradztwo ubezpieczeniowe dla małych i średnich przedsiębiorstw ma dla nas szczególne znaczenie. Od wielu lat jesteśmy świadkami rozwoju sektora prywatnego biznesu oraz wzrostu świadomości w odniesieniu do potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa. Dzięki wykorzystaniu odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej możemy zagwarantować naszym Klientom pewność i bezpieczeństwo w razie niespodziewanego zdarzenia.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Maxima Fides podchodzi indywidualnie do każdego przedsiębiorcy, szukając ochrony ubezpieczeniowej dostosowanej do jego potrzeb i możliwości finansowych.

Każdemu klientowi zapewniamy współpracę z dedykowanym brokerem, który w każdej chwili służy radą i pomocą w zakresie zawierania i obsługi ubezpieczeń.