Największym kapitałem Biura Brokerów Ubezpieczeniowych Maxima Fides są bez wątpienia pracownicy. Przykładamy ogromną wagę do ich rozwoju, szkolenia i doskonalenia zawodowego, wiedząc, iż przełoży się to na jakość prowadzonych działań.

Każdej przyjętej do naszego biura osobie gwarantujemy pracę w niezwykle dynamicznym i doświadczonym zespole, który nie tylko świetnie motywuje do pracy, ale także nakłania do ciągłego rozwoju. Bardzo zależy nam na dobrej atmosferze i zapewnieniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do przesłania życiorysu zawodowego (CV) pod adres:

praca@maxima-fides.pl

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

AKTUALNE OFERTY:

SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ

Poszukujemy:

  • specjalisty z zakresu ubezpieczeń majątkowych
  • specjalisty z zakresu ubezpieczeń na życie

Opis stanowiska pracy:

  • pełna obsługa w zakresie ubezpieczeniowym Klientów Spółki
  • budowanie trwałych relacji z Klientami Spółki
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • aktywny rozwój portfela
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania

  • dobra znajomość rynku ubezpieczeń
  • doświadczenie w relacjach B2B
  • chęć poszerzania wiedzy
  • dobra organizacji pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • czynne prawo jazdy kat. B

Zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę w przypadku osób prowadzących działalność brokerską lub w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w formie dwóch składników: stałego oraz prowizyjnego uzależnionego od osiąganych wyników
  • pracę w przyjaznym, otwartym środowisku
  • dostęp do szkoleń zawodowych
  • ubezpieczenie na życie i zdrowotne na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@maxima-fides.pl

W CV należy zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BBU Maxima Fides Sp. z o.o., zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.