202107.01

Udało się zebrać 9.5 mln złotych dla chorej na SMA Mai Kwiatkowskiej!

Z wielką radością informujemy, że udało się zebrać kwotę 9.5 miliona złotych dla chorej na SMA Mai Kwiatowskiej, córeczki naszej koleżanki z pracy.

W imieniu całego Biura Brokerów Ubezpieczeniowych Maxima Fides chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy pomogli osiągnąć ten szczytny cel. Na początku tej drogi kwota wymagana na rozpoczęcie terapii genowej wydała się bardzo odległa. Tylko dzięki zaangażowaniu wszystkich związanych z akcją pomocową kwota potrzebna by kupić lek dla Mai zbliżała się z każdym dniem.

Organizowano programy telewizyjne, koncerty charytatywne, festyny, licytacje, wydarzenia sportowe oraz internetowe wyzwania. Dzięki współpracy BBU Maxima fides oraz fundacji Urban Forms powstał również dla Mai pierwszy w Łodzi społeczny mural „Together”:

https://www.urbanforms.org/aktualnosci/together-pluszowy-mural-w-szczytnym-celu/

Każda z akcji przyczyniła się do tego, że to co z początku wydawało się wręcz niemożliwe stało się realne. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim za udział w akcji i pomoc naszej małej Mai.

Maja jest już po podaniu terapii genowej.  Z każdym dniem radzi sobie coraz lepiej. Dalsze jej losy Mai można śledzić na stronie: https://www.facebook.com/walczymaja/